Menu

SAME - SYMBOL KVALITY A FUNKČNOSTI
 

Počátky značky SAME sahají až do roku 1940. S koncem války začala nová doba. Itálie se rychle měnila a s tímto vývojem šla kupředu i značka SAME. Díky tvrdé práci a neustálému technologickému vývoji se dostala na pozici uznávaného výrobce na trhu s traktory a dokázala si tak získat důvěru několika generací farmářů po celém světě.

SAME sloučila do jednoho stroje neslučitelné – inovaci a styl. Takové jsou traktory SAME. Revoluční design je dokonale sladěn s technickými prvky. SAME podtrhává svoji osobnost, která odráží funkčnost a eleganci zároveň. Sortiment SAME nabízí širokou škálu strojů pro různé typy užití. Od traktorů do sadů a vinic, přes komunální sektor až po výkonné řady určené pro polní práce a dopravu.

Prohlédněte si traktory SAME.

 

LAMBORGHINI - ZROZENO JAKO TRAKTOR
 

Značka Lamborghini je symbolem exkluzivity a nejvyspělejší technologie. Přitom prvopočátkem značky jsou exkluzivní zemědělské stroje, které až později doplnily stejně ikonické sportovní vozy. Od počátku výroby v roce 1948 se traktory Lamborghini pyšní nejenom exkluzivním designem, ale především používáním těch nejlepších a nejmodernějších technologií.

I dnes si tyto ikonické stroje udržují jedinečnost díky své osobitosti, exkluzivnímu vzhledu a použití pouze těch nejlepších součástí. Jedinečnost pro všechny, kteří chtějí se svojí prací vyniknout.

Vše nakonec podtrhuje jedinečný symbol. Symbol nezkrtoné síly ve formě býka. Síly, kterou dokážete zkrotit pouze Vy.


Prohlédněte si traktory Lamborghini.

 

YANMAR
 

Hlavním motem společnosti YANMAR je slogan "Solutioneering together" což ve volném překladu znamená neustálé hledání společného řešení. Tím se řídí YANMAR po celou dobu svojí existence.

První prototypy dieselových motorů vznikly s myšlenkou najít efektivní řešení pro zavlažování zemědělské půdy v Japonsku. Výsledkem byla přenosná vodní pumpa poháněná právě prvním sériově vyráběným malým dieselovým motorem na světě.

Prohlédněte si traktory YANMAR.

 

TROMBIA - REVOLUCE V ZAMETÁNÍ
 

TrombiaTrombia je produkt finské společnosti SNOWEK sídlící ve městě Kuopio a vyrábějící komunální techniku již od roku 2011. Firma SNOWEK je známá pro vysoce kvalitní a efektivní pracovní zařízení. Trombia je revoluční zametací zařízení vyvinuté tak, aby přetvořilo Váš kolový nakladač v celoročně využitelný zametací stroj. Jako první přídavný zametač na světě obdržel nejvyšší 4hvězdičkové hodnocení výkonnosti v mezinárodně uznávaném testu organizace EUnited.

Pro více informací o zametacích strojích TROMBIA klikněte zde.


UŽITKOVÉ ELEKTROMOBILY PILOTCAR
 

Pilotcar - užitkové elektromobilyVyrábíme ekologická vozidla s "nulovými" emisemi, která jsou ze 100 % poháněna elektromotory. Jsme hrdí na to, že vyrábíme vozidla, která určují trendy s technologiemi šetrnými k životnímu prostředí. Bereme ochranu životního prostředí vážně a pokračujeme ve výrobě technologií, které jsou prospěšné pro společnost. Je to naše odpovědnost... My jsme budoucnost. PILOTCAR

Prohlédněte si užitkové elektromobily PILOTCAR.

 

 

 

 

Nahoru